Лампа покажчиків поворотів і стоп сигналів 24V 21W BA15S Amber <> TEMPEST S2524V21WBA15SAMB
 завтра
Виробник
TEMPEST (Тайвань) Виробництво Тайвань
Каталоговий номер
S2524V21WBA15SAMB
Технологія
розжарювання
Тип лампи
S25
Напруга
24 V
Потужність
21 W
Призначення
стоп-сигналу
бокового поворотника
Колір колби
помаранчевий
Цоколь
BA15s
  • Доставка по Україні
    - на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    - самовивіз у м. Київ
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →
Лампа покажчиків поворотів і стоп сигналів 24V 21W BA15S Amber
Застосовність
Товарна група:
- Електрика та Освітлення Автолампи
Про виробника TEMPEST
Країна : Тайвань
Аналоги "S2524V21WBA15SAMB TEMPEST":
0 відгуків
Артикул:
STARLINE
Виробництво Чехия Чехия
Придбати Код: 265054-39
Технологія: розжарювання
Тип лампи: P21W
Напруга: 12 V
Потужність: 21 W
Колір колби: прозорий
Цоколь: BA15s
Артикул:
STARLINE
Виробництво Чехия Чехия
Технологія: розжарювання
Тип лампи: P21W
Напруга: 12 V
Потужність: 21 W
Колір колби: прозорий
BOSCH
Виробництво Німеччина Німеччина
Тип лампи: R5W
Напруга: 12 V
Потужність: 5 W
Тип лампи: R5W
Напруга: 12 V
Потужність: 5 W
13498B2
PHILIPS
Виробництво Нідерланди Нідерланди
Напруга [В]: 24
Номінальна потужність [Вт]: 21
Тип контейнера: блістерна упаковка
12821LLECOB2
PHILIPS
Напруга [В]: 12
Номінальна потужність [Вт]: 5
24V5WR5WBA15S
Виробництво Тайвань Тайвань
Напруга: 24 V
Потужність: 5 W
24V21W
Виробництво Тайвань Тайвань
DK24V21W
dk-Дорожная Карта
Напруга: 12 V