Лампа габарит і панель приладів R5W BA15s 24V 5W <> TEMPEST 24V5WR5WBA15S
 завтра
Виробник
TEMPEST (Тайвань) Виробництво Тайвань
Каталоговий номер
24V5WR5WBA15S
Технологія
розжарювання
Тип лампи
R5W
Напруга
24 V
Потужність
5 W
Колір колби
прозорий
Цоколь
BA15s
  • Доставка по Україні
    - на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    - самовивіз у м. Київ
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →
Лампа габарит і панель приладів R5W BA15s 24V 5W
Застосовність
Товарна група:
- Електрика та Освітлення Автолампи
Про виробника TEMPEST
Країна : Тайвань
Аналоги "24V5WR5WBA15S TEMPEST":
0 відгуків
Артикул:
STARLINE
Виробництво Чехия Чехия
Придбати Код: 265054-39
Технологія: розжарювання
Тип лампи: P21W
Напруга: 12 V
Потужність: 21 W
Колір колби: прозорий
Цоколь: BA15s
Артикул:
STARLINE
Виробництво Чехия Чехия
Технологія: розжарювання
Тип лампи: P21W
Напруга: 12 V
Потужність: 21 W
Колір колби: прозорий
BOSCH
Виробництво Німеччина Німеччина
Тип лампи: R5W
Напруга: 12 V
Потужність: 5 W
Напруга: 12 V
Потужність: 5 W
13498B2
PHILIPS
Виробництво Нідерланди Нідерланди
Напруга [В]: 24
Номінальна потужність [Вт]: 21
Тип контейнера: блістерна упаковка
12821LLECOB2
PHILIPS
Напруга [В]: 12
Номінальна потужність [Вт]: 5
S2524V21WBA15SAMB
Виробництво Тайвань Тайвань
Тип лампи: S25
Напруга: 24 V
Потужність: 21 W
Призначення: стоп-сигналу, бокового поворотника
Колір колби: помаранчевий
24V21W
Виробництво Тайвань Тайвань
DK24V21W
dk-Дорожная Карта
Напруга: 12 V